O mnie

O mnie

Żaneta Kimak -
Dietetyk sportowy i kliniczny

Jeżeli znalazłaś/eś się w tym miejscu to znaczy, że masz ku temu powód, a ja bardzo chętnie Ci pomogę. Nazywam się Żaneta Kimak i jestem absolwentką Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku dietetyka.

Odkąd pamiętam fascynowały mnie nauki biologiczne i chemiczne. Anatomia jak i zarówno fizjologia stanowią podstawę medycyny, zaś sam dietetyk jest zawodem medycznym. Nie musisz się więc martwić, że wpadniesz w ręce niewykwalifikowanej osoby.

W głębi serca od zawsze czułam chęć pomagania ludziom, wspieranie innych w osiąganiu zamierzonych celów to dla mnie czysta przyjemność. Moim celem jest edukacja, pomoc w zmianie nawyków żywieniowych oraz podnoszenie świadomości o tym jak żywienie wpływa na jakość naszego życia.

Dietetyka nie musi być tylko zawodem, dla mnie jest także pasją. W wolnych chwilach rowerzystka i miłośniczka górskich wypraw.

Jak wygląda współpraca?

> Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą – kliknij w Kontakt.

> Opisz problem lub sformułuj swój cel (np. chciałbym schudnąć, zwiększyć masę mięśniową itp.).

> Uwzględnij czy interesuje Cię jadłospis 7 czy 14-dniowy.

> W wiadomości zwrotnej otrzymasz wskazówki dotyczące współpracy, wywiad żywieniowy do wypełnienia oraz dane do przelewu.

> Po otrzymaniu ankiety żywieniowej oraz przelewu, w ciągu 10 dni roboczych otrzymasz skomponowany przeze mnie jadłospis.

żaneta kimak dietetyk jastrzębie zdrój sportowy kliniczny dieta od chorób analiza dietetyczna tnij kalorie dietetyk sportowy jastrzębie zdrój Dietetyk Kliniczny jastrzębie zdrój

Dieta indywidualna

U mnie otrzymasz jedyną taką indywidualną dietę przygotowaną tylko i wyłącznie dla Ciebie!

Profesjonalnie z wiedzą

Diety przygotowuję opierając się o choroby oraz wywiad z klientem.

Dieta Online

Płacisz online za dietę na określoną ilość dni oraz wykonaną w ciągu kilku dni!

Skorzystaj z oferty już dziś

Przygotuję dla Ciebie indywidualny jadłospis
Smaczną i opracowaną według zaleceń dietę!

Recenzje

Zobacz co mówią o moich dietach